Vefat Edenler

04/11/2020

Beldemiz halkından Enver VELİOĞLU'nun eşi, Özlem, Canan ve Taner VELİOĞLU'nun anneleri Ayten VELİOĞLU hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 11:00'de beldemiz Merkez Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra beldemiz mezarlığına defnedilecektir.

12/10/2020

Taşoluk Köyü halkından Mehmet ATALAY ve Nizamettin ATALAY'ın anneleri, Şenol ÖZÇELİK'in anneannesi Münevver ATALAY hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün saat 12:00'de Taşoluk Köyü'nde kılınacak cenaze namazından sonra Taşoluk Köyü mezarlığına defnedilecektir.

12/10/2020

Seben Kuzgölcük Köyü halkından Zeynep AÇIK'ın eşi, Osman AÇIK ve Nahide KAZAN'ın babası, Tahsin KAZAN'ın kayınpederi, Ersin KAZAN'ın dedesi Raşit AÇIK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün saat 17:00'de Karacasu Beldesi'nde bulunan evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra beldemiz mezarlığına defnedilecektir.


30/09/2020

Okçular Köyü halkından, İsmet TÜRK’ün eşi, Çetin ve Şenol TÜRK’ün babaları, Murat SÖNMEZ Taksi Durağı üyelerinden, Orman İşletme Müdürlüğünden emekli; İbrahim TÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

Cenazesi bugün saat 11:00 da Karacasu Beldesi Mezarlığı'na defnedilecektir.

Paylaş